LONCIN RALLY 300
$2,800.00
Опис
LONCIN RALLY 300
Особливості моделі:
– Кросовий мотоцикл
– Електро і кікстартер
– Вилка перевернутого типу
– Обода із легкого алюмінія
Розмір, д*ш*в (мм): 2190 × 800 × 1440
Висота по сидінню (мм): 910
Колісна база (мм): 1470
Розмір заднього колеса: 120/90-18
Гальмівна система передня: Дискова
Тип двигуна: Одноциліндровий, 4-х такт.
Об’єм циліндра (см. куб.): 292.4
Запуск: Електростартер
Зчеплення: Багатодискове в масляній ванні
Об’єм масла в картері, л. 1.5 л
Бензин: не нижче АИ92
Макс. швидкість (км/год): 130
Додаткова інформація
| Вага | 154 кг |
|---|---|
| Розміри | 1800 × 1000 × 1200 см |
| Колір |
Характеристики
| Двигун: | 4-т. 250cc |
| Макс. потужність: | 17 к.с. |
| Коробка передач: | механіка |
| Максимальна швидкість (км/г.): | 90 |
| Охолодження: | Повітряне |
| Стартова система: | Електро стартер + Кік стартер |
| Трансмісія: | Ланцюговий привід |
| Гальма спереду: | Дискові |
| Гальма ззаду: | Дискові |
| Передні шини: | 80х100-21R |
| Задні шини: | 110х100-18R |
| Максимальна вантажопідйомність (кг): | 150 |
| МАСО-ГАБАРИТНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
|---|---|
| Довжина (мм): | 1980 мм |
| Ширина (мм): | 800 мм |
| Висота (мм): | 1140 мм |
| Вага упаковки (кг): | 100 кг |















Відгуки
Відгуків немає, поки що.