EXDRIVE BALINO 250 (gray)
$1,680.00
Легка вага, міцна рама, надійна підвіска плюс потужний двигун.
Підтримка запчастин.
Опис
Exdrive Balino-250
Нова модель, яка вдало поєднує якість і доступну ціну! Ціна є одним із ключових факторів при виборі мотоцикла, особливо для початківців або тих, хто вперше купує техніку такого класу. Якість залишається на висоті: це мотоцикл від Exdrive, який традиційно комплектується оригінальними двигунами від Zongshen. На Balino-250 встановлений двигун 172FM (PR-250), що забезпечує: Потужність у 21 кінську силу, Трансмісію на 5 передач, робочий об’єм 249,9 куб. см. Балансувальний вал. Цей двигун вважається одним із найнадійніших і довговічних у своєму класі, а також має великий моторесурс !
Підвіска теж на висоті: Передній перевернутий амортизатор діаметром 41 мм, Потужний задній амортизатор. Усе це збалансовано на міцній K-рамі та колесах розміром 21 і 18 радіусу. Додаткові переваги: Еластичний і надійний пластик, Захист та підніжки для пасажира. І все це — за дуже привабливу ціну!
Якщо ви шукаєте свій перший мотоцикл, пересідаєте зі скутера чи пітбайка, або лише починаєте освоювати ендуро, Balino-250 стане ідеальним вибором
Додаткова інформація
| Вага | 138 кг |
|---|---|
| Розміри | 178 × 46 × 88 см |
| Колір |
Характеристики
| Двигун: | 4-т. 250сс |
| Макс. потужність: | 22.с. |
| Коробка передач: | механіка |
| Максимальна швидкість (км/г.): | 115 |
| Охолодження: | повітряне |
| Стартова система: | Електростартер |
| Трансмісія: | Ланцюговий привід |
| Гальма спереду: | Дискові |
| Гальма ззаду: | Дискові |
| Передні шини: | 100/80-21R |
| Задні шини: | 110/100-18R |
| Максимальна вантажопідйомність (кг): | 150 |
| МАСО-ГАБАРИТНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
|---|---|
| Довжина (мм): | 2160 мм |
| Ширина (мм): | 830 мм |
| Висота (мм): | 1200 мм |
| Вага упаковки (кг): | 166кг |







Відгуки
Відгуків немає, поки що.