BAJAJ AVENGER CRUISE
$2,380.00
Доступно за замовленням
Додаткова інформація
| Вага | 154.5 кг |
|---|---|
| Розміри | 2195 × 750 × 1130 см |
| Колір |
Характеристики
| Двигун, тип: | Бензиновий, 4-х тактний, одноциліндровий |
| Об`єм (куб): | 220 |
| Максимальна потужність (к.с/при об/хв.): | 19/8400 |
| Максимальний обертаючий момент (н.м при об/хв.) | 17.5/7000 |
| Максимальна швидкість (км/г.): | ≥130 |
| Система запалювання: | Електронне запалювання |
| Система питания: | Карбюратор |
| Середня витрата палива: | ≥3,1 л |
| Стартова система: | Електростартер |
| Трансмісія: | Ланцюговий привід |
| Передня підвіска: | Телескопічна вилка, хід стиснення 140 мм |
| Задня підвіска: | Маятникова з двома пружинно-гідравлічними амортизаторами |
| Гальма спереду: | Дискові гальма |
| Гальмо заднє: | Барабанне |
| Гума спереду: | 90/90-17 |
| Гума ззаду: | 130/90-15 |
| АКБ: | 12V 7А (AGM-батарея). |
| Ємність паливного бака (л): | 14.0L |
| Обсяг резервного бака (л): | 3.4L |
| Дорожній просвіт (мм): | 169 |
| Максимально допустима вага (кг): | 150 |
| МАСО-ГАБАРИТНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
|---|---|
| Довжина (мм): | 2195 |
| Ширина (мм): | 750 |
| Висота (мм): | 1130 |
| Колісна база (мм): | 1475 |
| Суха вага (кг): | 154.5 |















Відгуки
Відгуків немає, поки що.