EXDRIVE HYPER NC 300 (black)
$3,099.00
Офіційний мотомагазин EXDRIVE. 15 років на ринку мототехніки та запчастини. Широкий вибір мототоварів на любий смак .Також займаємось продажем мотозапчастин, запчастин для скутерів, мопедів та квадроциклів. Прямі поставки, перші руки, приємні ціни.
Доставка по всій Україні:
Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Вінниця, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кам’янське, Кропивницький , Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Ужгород.
– Нова Пошта
– Делівері
– Самовивіз
Доступно для предзаказа
Описание
Це оновлений мотоцикл 2025 року !!! Сучасний дизайн з яскравими наклейками, Потужний двигун, міцна К 23 рама, легкосплавні диски, надійна регульована підвіска від бредну MNT, в комплексі з 6-ти ступеневою коробкою передач робить мотоцикл одним із кращих в своєму класі . Що дасть змогу райдеру не тільки бути помітнішим за рахунок біло-оранжевого кольору пластику але й з такими чудовими показниками мотоцикл комфортно буде почуватись як на бездоріжжі, так і на пересічній місцевості .
Ця модель дійсно ввібравла все найкраще і знаходиться на вершині нашої лінійки мотоциклів .
Двигун від відомої компанії Zongshen NC -300 ZS 182 MN з рідинним охолодженням . Один циліндр з двома розпредвалами з двома радіаторами та вентилятором . 6-ти ступенева коробка, стартер та кік стартер.
Такий двигун в комплексі з карбюратором від MIBBI PU K34 SPORT з прискорювальним насосом при максимальних 9000 об.хв видає 25 Квт , в перекладі на кінські сили він розкручується до 35 Кс . Це дуже пристойно для такого класу мотоциклів .
Підвіска із серії PRO від бренду MNT і вона повністю регульована на стиснення та відбій .
Передня вилка перевернутого типу в діаметрі 48мм та з загальним ходом вилки 285 мм.
Задня підвіска маятник з прогресією 480мм загальний хід моно-амортизатора. 299 мм з регулюванням преднатягу пружини та жорсткості відбою .
Рама типу клітки з легованої сталі та доповнюючими захистами . Алюмінієві спицовані диски на фрезерованих ступицях . Позашляхові шини з розвиненем протекторм від Chaoyand .
Передні 80/100 — 21
Задні 100/100 — 18
Гальма дискові гідравлічні з армованою магістраллю.
Спереду -2 поршня і диск 260 / 3.7мм
Ззаду — 1 поршень і диск 240 / 3.7мм
Пластик досить гнучкий, мотоцикл має новітню LED оптику. Великий бак, вміщує до 9-ти літрів бензину вище 92 октанового числа .
Вихлопна система — Глушитель в FMF стилі + Pover bomb .
Висновки : Мотоцикл HYPER NC 300 S буде гарним вибором для покупця . В нього дуже багато плюсів . При сухій вазі мотоцикла 125 кг і потужному двигуну, 6-ти ступнева коробка передач яка розрахована до 130 км/год . Ви отримуєте море задоволення, мотоцикл включає повний пакет документів для реєстрації, якісну підвіску, якісні тормоза, LED — оптику, багато захистів. Включаючи захисти рук , двигуна, радіаторів .
Мотоцикл вже для більш досвідчених райдерів які вже спробували себе в ендуро темі але при правильному підході підійде і новачку , мотоцикл буде надійним товаришем і зможе приносити задоволення авжеж при правильному обслуговуванні!
Детали
| Вес | 146 кг |
|---|---|
| Габариты | 170 × 46 × 88 см |
Характеристики
| Двигун: | 4-т. 300сс |
| Макс. потужність: | 35 к.с. |
| Коробка передач: | механіка |
| Максимальна швидкість (км/г.): | 125 |
| Охолодження: | рідинне |
| Стартова система: | Електростартер |
| Трансмісія: | Ланцюговий привід |
| Гальма спереду: | Дискові |
| Гальма ззаду: | Дискові |
| Передні шини: | 80/100-21R |
| Задні шини: | 110/90-18R |
| Максимальна вантажопідйомність (кг): | 150 |
| МАСО-ГАБАРИТНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
|---|---|
| Довжина (мм): | 2150 мм |
| Ширина (мм): | 950 мм |
| Висота (мм): | 1350 мм |
| Вага упаковки (кг): | 146 кг |













































Отзывы
Отзывов пока нет.