EXDRIVE BALINO 250 (gray)
$1,680.00
Легкий вес, прочная рама, надежная подвеска плюс мощный мотор.
Потдержка запчастей .
Описание
EXDRIVE BALINO-250
Детали
| Вес | 138 кг |
|---|---|
| Габариты | 178 × 46 × 88 см |
| Цвет |
Характеристики
| Двигун: | 4-т. 250сс |
| Макс. потужність: | 22.с. |
| Коробка передач: | механіка |
| Максимальна швидкість (км/г.): | 115 |
| Охолодження: | повітряне |
| Стартова система: | Електростартер |
| Трансмісія: | Ланцюговий привід |
| Гальма спереду: | Дискові |
| Гальма ззаду: | Дискові |
| Передні шини: | 100/80-21R |
| Задні шини: | 110/100-18R |
| Максимальна вантажопідйомність (кг): | 150 |
| МАСО-ГАБАРИТНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
|---|---|
| Довжина (мм): | 2160 мм |
| Ширина (мм): | 830 мм |
| Висота (мм): | 1200 мм |
| Вага упаковки (кг): | 166кг |







Отзывы
Отзывов пока нет.