EXDRIVE PROFACTORY 250 (4V)
$1,680.00
Хороший та економний мотоцикл за Бюджетні кошти може бути як для  Початківця так і для досвідчених райдерів використовуватись як легкий ендуро також для їзди по різним місцевостях та мати різне пристосування.
Опис
EXDRIVE PROFACTORY 250 (Light)
Якісний та надійний мотоцикл за доступні кошти з перших рук в нашому магазині з сучасним потужним 24 сильним двигуном повітряно-олійного охолодження Loncin FE-250 4Т 249сс який дійсно є двигуном нового покоління так як тут 4 клапана і хороший крутний момент,так що жвавості вистачає.
Для динамічності та економії палива встановлено 6 ступінчаста коробка класичного компонування, що дає змогу забезпечити економію палива та росхід в районі 3 л на 100 км !
Підвіска попереду має вилку з товщиною пера (штока) 42мм перевернутого типу без регулювання , в цілому мотоцикл дуже м’який і комфортний. Задня підвіска полягає з квадратного штампованого маятника який кріпиться через прогресію і моно амортизатор який має регулювання перед натягу.
Трансмісія складається з провідної зірки 13Т і веденою на 42 Т посилений ланцюг 520 кроком, є присутнім слайдер і пастка ланцюга.
Гальма дискові на обох осях вентильовані з діаметром 265мм попереду і 225мм ззаду, трубки гальмівні армовані, колісні диски залізні відповідно 21 та 18 діаметру, те що конструктори подумали і зробили придатний мотоцикл. Також зроблений на нову модель залізний бак 8 л , що дасть змогу подолати приблизно 250 км шляху . Система запалення CDI, а запускається новий 4 v двигун електро- стартером а живиться двигун 95-м бензином через надійний та простий карбюратор PE 30.
Пластик в міру еластичний і питань по ньому немає він має сучасний дизайн. Також тут є багато приємностей таких як ; захист рук,захист двигуна,зручне сидіння,посилений ланцюг, Вихлопна система прямоточного типу зроблена з нержавіючої сталі.
Висота по сідлу 90см
дорожний просвіт 30см
вантажопідйомність 150кг
колеса 21/18 перед/зад
Додаткова інформація
| Вага | 150 кг |
|---|---|
| Розміри | 180 × 48 × 85 см |
| Колір |
Характеристики
| Двигун: | 4-т. 250сс |
| Макс. потужність: | 24.5 к.с. |
| Коробка передач: | механіка |
| Максимальна швидкість (км/г.): | 125 |
| Охолодження: | повітряно-масляне |
| Стартова система: | Електростартер |
| Трансмісія: | Ланцюговий привід |
| Гальма спереду: | Дискові |
| Гальма ззаду: | Дискові |
| Передні шини: | 100/80-21R |
| Задні шини: | 110/100-18R |
| Максимальна вантажопідйомність (кг): | 150 |
| МАСО-ГАБАРИТНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
|---|---|
| Довжина (мм): | 2050 мм |
| Ширина (мм): | 830 мм |
| Висота (мм): | 1200 мм |
| Вага упаковки (кг): | 140кг |

































Відгуки
Відгуків немає, поки що.